İlişki Koçluğu

iliskikocluguİlişkinizde çatışmalar mı yaşıyorsunuz? Partnerinizle etkileşiminizi değiştirerek sağlıklı iletişmeyi öğrenmeniz gerektiğini mi düşünüyorsunuz? Farklılaşmış bakış açıları çözümlerin daha kolay oluşmasını sağlar. Gelin, kendinizle ve partnerinizle ilgili farkındalık kazanırken ilişinizi daha sağlam bir zeminde  yeniden oluşturalım.

İlişki Koçluğu çatışma yaşayan çiftin etkileşimini değiştirerek sağlıklı iletişmeyi, etkileşmeyi öğrenmesini sağlar. Bireyler ilişki koçluğu sürecinde kendileriyle ve partnerleri ile ilgili farkındalık kazanırken ilişkilerinde daha güvenli bir zemin oluşturmayı öğrenirler. Farklılaşmış bakış açıları çözümlere daha kolay ulaşmalarını sağlar.

İlişki Koçluğu bir aile içinde yaşanan iletişim sıkıntılarını sağlıklı dinamiklere dönüştürmenizi sağlar.

İş hayatında ise İlişki Koçluğu ast, üst ve eş konumdaki iş arkadaşlarınız ile ilişkilerinizde yaşadığınız sıkıntıları aşmanızı sağlar.

İlişkilerimizin kalitesi hayatımızın önemli bir alanı olarak karşımıza çıkar. Kaliteli ve kendimizi sağlıklı bir şekilde ifade edebildiğimiz etkili iletişim yolları geliştirmek hayatınızı çok daha kolay ve keyifli yaşamanızı sağlayacak bir etkendir.

İlişki Koçluğu bireyin kendisiyle olan ilişkisini ve bu ilişkiden dışarı yansıyan görüntüsünü görmesini ve değerlendirmesini sağlar. Kişilerin birbirleriyle, kendileri ve bulundukları kurum arasında, kurumların birbiri ile iletişimlerini ve davranışlarını algılamayı, değerlendirmeyi ve sağlıklı yönetmeyi öğrenmeyi sağlayan bir süreçtir.

Yorumla

Name

Email

Website

Unutmayın ki sadece hangi yöne yelken açmak istediğini bilen rüzgârı doğru kullanabilir.
Gelin yaşamınızda ağız tadı ve huzuru bulma yolculuğunu birlikte yapalım.

Dr.phil. R. Meltem KAVCAR SIRMALI